INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

SPOSOBY PŁATNOŚCI


Ofeujemy kilka form płatności za zakupione u nas produkty, dzięki czemu Klient może wybrać najbardziej wygodną i najkorzystniejszą dla siebie metodę.  
Przelewy24

Płatność poprzez serwis płatności Przelewy24.pl dokonać można za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Po wybraniu tej opcji w trakcie składania zamówienia zostaniesz automatycznie przekierowany na Przelewy24.pl, a następnie do wybranego przez siebie banku, gdzie będziesz mógł przeprowadzić transakcję oraz potwierdzić płatność. Przelew realizowany jest natychmiast.
Serwis Przelewy24.pl obsługuje niemal wszystkie placówki bankowe w Polsce - sprawdź listęPrzelew zwykły z konta (przedpłata)


Wybierając tę formę płatność podczas składania zamówienia otrzymasz niezbędne informacje (także na maila) do dokonania przelewu. Zrealizować go można zarówno w banku, na poczcie, jak i ze swojego komputera w dowolnej chwili. Zamówiony towar zostanie wysłany, gdy płatność z góry zostanie zaksięgowana na naszym koncie.Płatność przy odbiorze (pobranie)

Za zamówione produkty zapłacisz przy odbiorze przesyłki. W zależności od wybranej opcji, towar dostarczy:


  - kurier DPD (płatność gotówką),

  - kurier Poczty Polskiej (płatność gotówką)
 
 

lub też przesyłka będzie na Ciebie czekała w:  - paczkomacie InPost (płatność gotówką lub kartą płatniczą),

  - w punkcie partnerskim Poczty Polskiej (płatność gotówką lub kartą płatniczą).
Za zamówiony towar można również zapłacić wybierając opcję odbiór osobisty w naszym sklepie (płatność tylko gotówką).