INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

OPINIE O SKLEPIE


Wysoka jakość oferowanych na Elektrotip.pl produktów oraz profesjonalne doradztwo jakie zapewniamy sprawiają, że możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami o naszym sklepie.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim Klientom, którzy zechcieli podzielić się swoimi uwagami i komentarzami na temat współpracy z Elektrotip.pl. Dzięki temu możemy nieustannie poprawiać jakość świadczonych usług oraz jeszcze lepiej spełniać oczekiwania i wymagania Kontrahentów.


 

Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi z opinii* o sklepie:


"Ekstra! Pełen profesjonalizm, co bardzo sobie cenię!!! Bardzo wielka dbałość o klienta w najmniejszym szczególe. Dobry kontakt".  
- Mikołaj 


"W życiu bym nie pomyślał, że spotkam jeszcze taką firmę. Mega profesjonalna, przykładają wagę do szczegółów, dodają bonusy, powitalne krówki strasznie przyjemną otoczkę robią wokół klienta. Uwielbiam takich sprzedających (...)". 
- Rafał


"Mega profesjonalizm w pod każdym względem. Super ceny. Polecam z ogromną przyjemnością i dziękuję za super zakup".

- Jagoda


"Wszystko trwało tak krótko jakby sklep był tuż za rogiem. Wielki POZYTYW!".
- Andrzej


"Wszystko super! Lepiej się nie da. Pełen profesjonalizm, super kontakt ze sprzedającym, błyskawiczna wysyłka, mimo mojej pomyłki bezproblemowa wymiana towaru, gniazdka piękne. Dziękuję!".
- Karolina


"Jeżeli chcesz kupić sprzęt najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie i przy okazji być obsłużony przez sprzedającego z klasą subiekta Rzeckiego z Lalki Prusa to polecam firmę ELEKTROTIP i jej właściciela pana Dariusza Andrzejewskiego".

- Tomasz


"Bardzo polecam! Kupiłem tylko 6 gniazdek a obsługa milsza i pozytywniejsza niż jakbym kupował czerwone Ferrari :)".
- Maciek


"Pierwszorzędny profesjonalista, człowiek najwyższych wartości. Spotkanie z nim na drodze biznesu to nie tylko brak obaw o ewentualne rozczarowanie, ale również uśmiech nadziei ze w tym narodzie duch prawości nie zaginął (...)".
- Michał
* z uwagi na ochronę danych osobowych przy opini podajemy tylko imię Klienta