INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Ogrzewanie podłogowe

Nie ma żadnych produktów

Ogrzewanie podłogowe w wersji elektronicznej to rozwiązanie cieszące się współcześnie bardzo dużym zainteresowaniem wśród właścicieli domów czy mieszkań. W naszej ofercie znaleźć można wszystkie niezbędne elementy tworzące ten nowoczesny system grzewczy (maty grzejne, regulatory temperatury) oraz gotowe zestawy ogrzewania podłogowego.  

Podkategorie

 • Maty grzejne

  Maty grzejne instalować można zarówno na wylewkach posadzek ceramicznych, jak i kamiennych. Wyśmienicie sprawdzą się jako element ogrzewania w obiektach mieszkalnych, użyteczności publicznej
  oraz przemysłowych. Wybrać można maty grzejne zasilane jednostronnie bądź dwustronnie.

 • Regulatory temperatury

  Profesjonalne regulatory do wygodnego kontrolowania oraz zmieniania temperatury mat grzejnych. Dostępne są modele podtynkowe, jak i natynkowe. Doskonałe współpracują z elektrycznym oraz wodnym ogrzewaniem podłogowym, zapewniając żądaną temperaturę w pomieszczeniu.  

 • Ogrzewanie podłogowe - zestawy

  Gotowe zestawy do ogrzewania podłogowego zawierają odpowiednio dobrane maty grzejne, regulatory temperatury oraz akcesoria do montażu. Przeznaczone do stosowania jako podstawowy system grzewczy w obiektach bądź jako ogrzewanie dodatkowe.