INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Aparatura modułowa

Nie ma żadnych produktów

Nowoczesna aparatura modułowa od sprawdzonych i cenionych producentów. Proponujemy m.in. liczniki energii elektrycznej, przełączniki sieć-agaregat, rozłączki izolacyjne, jak również urządzenia EXTA automatyki budowlanej oraz wyłączniki – czasowe, nadprądowe i różnicowoprądowe. Zapraszamy do zakupów!

Podkategorie

 • Automatyka F&F

  Aparatura domowa i przemysłowa firmy F&F. W ofercie m.in. przekaźniki bistabilne, czujniki zaniku faz, przekaźniki czasowe, lampki sygnalizacyjne i wiele innych produktów.

 • Akcesoria

  Wysokiej jakości akcesoria, niezbędne przy tworzeniu instalacji elektrycznych, skracają czas montażu oraz zapewniają komfort pracy. W ofercie m.in. szyny łączeniowe i szybkozłączki instalacyjne. Sprawdź szczegóły.

 • Liczniki energii elektrycznej

  Nie wiesz jaki licznik zużycia energii wybrać? Sprawdź oferowane na Elektrotip.pl niezawodne urządzenia do wskazań poboru prądu elektrycznego. Zastosowane w nich nowoczesne rozwiązania pozwalają na dokładne pomiary. Przejrzysty wyświetlacz liczników zapewnia łatwy odczyt. 

 • Przełączniki Sieć / Agregat

  Profesjonalne przełączniki tablicowe uznanych producentów. Dają możliwość m.in. niezawodnego przełączania zasilania między siecią a agregatem. Przeznaczone do montowania na szynie. Poznaj ofertę.  

 • Rozłączniki izolacyjne

  Szeroki wybór rozłączników izolacyjnych o różnej wielkości biegunów czy wysokości prądu znamionowego. Rozłączniki cechuje wysoka jakość wykonania i niezawodność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.   

 • Urządzenia EXTA - Automatyka Budynkowa

  Nowoczesna automatyka budynkowa EXTA w szerokim wyborze. W ofercie m.in. przekaźniki czasowe, wyłączniki zmierzchowe, przekaźniki napięciowe, ograniczniki mocy i wiele innych. Poznaj szczegóły.   

 • Wyłączniki czasowe

  Wyłączniki do zastosowania w układach automatyki i sterowania. Zapewniają skuteczną realizację funkcji załączania / wyłączania. W ofercie programatory oraz sterowniki czasowe elektroniczne i mechaniczne.  

 • Wyłączniki nadprądowe

  Nadprądowe wyłączniki zwłoczne i szybkie w dużym wyborze modeli. W naszej ofercie przedstawimy bezpieczniki sprawdzonych oraz cenionych marek, dzięki czemu cechuje je najwyższa jakość.  

 • wyłączniki różnicowoprądowe

  Tzw. „różnicówki” gwarantują skuteczne zabezpieczenie każdej instalacji elektrycznej przed zwarciem, jak też chronią ludzi przed kontaktem z prądem. W naszej ofercie znajdziesz wyłączniki profesjonalnych marek.   

 • Zasilacze


  Zasilacze dedykowane do zasilania napięciem stałym urządzeń elektrycznych.