INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Ramki do puszek karton-gips

Nie ma żadnych produktów


Dostępne w ofertach producentów osprzętu elektrycznego ramki do gniazd i łączników przeznaczone są z założenia do montażu na ścianach murowanych. Oczywiście wykorzystywane są również na ścianach kartonowo-gipsowych, jednak bardzo często niesie to za sobą pewną niedogodność. Mianowicie konstrukcja ramek sprawia, że mogą odstawać od ściany, tworząc szczelinę. Nie wygląda to zbyt estetycznie, jak również osłabia funkcjeę ochronne takiej ramki? Czy można temu zaradzić?

ramka odstajaca

Ramki do ścian kartonowo-gipsowych

Problem powstającej szczeliny oczywiście nie dla wszystkich osób montujących gniazda i łaczniki może być kłopotem i z czasem przyzwyczają się takie osoby do powstałej nieszczelności. Zastanowić się można jednak – po co akceptować coś złego, skoro jest sposób na pokonanie tego problemu?

Kontakt-Simon w swojej ofercie prezentuje specjalną serię ramek Simon 54 Premium, dedykowaną właśnie do ścian kartonowo – gipsowych. Kolekcja ta – podobnie, jak wersja standardowa ramek, dostępna w kolorystyce matowej lub błyszczącej, do montażu w układzie pionowym lub poziomym.

ramka przylegająca do ściany karton gips 

Ramki Simon 54 do ścian karton-gips wyróżnia inne "odlanie" od strony ściany – nie opiera się ona o rant puszki. W wyniku tego ramka nie odstaje od ściany i szczelina między nią a ścianą nie będzie się tworzyć.