INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Żarówki LED w Twoim domu

Nie ma żadnych produktów

Dlaczego warto stosować żarówki ledowe - konkretne wyliczenia. 

Podkategorie

 • Żarówki LED w Twoim domu - korzyści

  Zmniejszenie opłat za prąd elektryczny możliwe jest poprzez stosowanie różnych rozwiązań. Jednym z najpopularniejszych, i jednocześnie najskuteczniejszych, jest montaż energooszczędnych źródeł światła. W szczególności wskazane jest tu wykorzystanie żarówek LED.

  Niewątpliwa zaleta tego typu oświetlenia to żywotność – nawet do 50 tys. godzin! Ponad to pobierane jest zdecydowanie mniej prądu niż w przypadku zwykłych żarówek typu halogeny. Energooszczędność zauważyć można już podczas włączania – LED nie potrzebuje czasu na rozgrzanie się – włącza się natychmiast.

  zarowka led 

  Żarówki ledowe to także niska emisja ciepła – nie nagrzewają się, co wpływa na ich żywotność oraz eliminuje ryzyko oparzenia się.
  Bezpieczeństwo stosowania LED-ów przejawia się również w ich składzie. Nie zawierają bowiem szkodliwych subtancji, jak ołów lub rtęć. Z kolei w trakcie pracy nie ma efektu pulsacji światła, dzięki czemu oczy osób przebywających w danym pomieszczeniu nie męczą się.

  Diody LED cechuje poza tym wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz (w większości przypadków) na wilgoć i niskie temperatury.

  Oszczędne żarówki LED – przykładowe wyliczenia 

  W celu dokładnego przedstawienia finansowych korzyści stosowania oświetlenia ledowego, przedstawiamy konkretny przykład.

  Zakupując cztery żarówki LED E27 ASMB09, koszt zakupu zwróci się już drugiego miesiąca użytkowania, a potem żarówka generować będzie już same oszczędności!
  Poniżej tabelka porównawcza:

  zarowka_led_tabelka

  Oświetlenie LED – szerokie zastosowania

  Żarówki ledowe wykorzystywane mogą być jako źródło światła w oprawach wewnętrznych, jak i na zewnątrz budynków – wiszących, stojących czy naściennych. Sprawdzą się również jako oświetlenie dodatkowe oraz dekoracyjne.

  zarowka_ledowa