INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Wyjątkowe urządzenia PowerCube

Nie ma żadnych produktów

Bezpieczeństwo użytkowania, łatwy dostęp do gniazdek czy też wytrzymały przewód to najważniejsze cechy, którymi powinien odznaczać się profesjonalny przedłużacz. Dostępny na rynku przedłużacz PowerCube Allocacoc w pełni spełnia te warunki - do tego dochodzi jego nowoczesny kształt oraz praktyczna, modułowa budowa.

         powercube extended przedlużacz        powercube usb przedłużacz

Oferowane przez firmę Allocacoc sieciowe przedłużacze posiadają przewód o długości 1,5m oraz 3m. Wybrać można wersje z gniazdkami 230V bądź z portami USB.

Tym co wyróżnia PowerCube Extended na tle innych przedłużaczy jest budowa – praktyczne kostki umożliwiają wzajemne łączenie się, co wyklucza problem braku wolnych gniazdek. Inna indywidualna cecha tego produktu to sposób montazu. Dzięki innowacyjnemu systemowi mocowania przedłużacz można doczepić w dogodnym miejscu, np. na ścianie bądź pod powierzchnią blatu.

Firma Allocacoc w swojej ofercie posiada również nowoczesne listwy zasilające, rozgałęźniki PowerCube Original. Podobnie jak Extended posiadają modułową budowę, pozwalającą na dowolne konfiguracje urządzeń celem jak najlepszego wykorzystania miejs z gniazdkami.


             PowerCube zastosowania 

Osoby zainteresowane nowoczesnymi przedłużaczami zaciekawi pewnie również inny produkt z oferty Allocacoc – PowerCube Extended Remote. Urządzenie to – oprócz zalet Extended, posiada specjalny przycisk, dzięki któremu możne je włączać i wyłączać poprzez nacisk reką lub.... nogą! (w zależności od miejsca montażu). A jeśli dla kogoś to za mało, to PowerCube oferuje jeszcze jedno rozwiązanie – obsługa przedłużacza za pomocą pilota!

                   powercube na pilot 

Wszystkie proponowane produkty znaleźć oczywiście można na stronach Elektrotip.pl! Sprawdź!