INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Nowoczesny przedłużacz PowerCube

Nie ma żadnych produktów

Zapomnij o poplątanych przewodach! Czas na PowerCube!

Podkategorie

 • Wyjątkowe urządzenia PowerCube

  Bezpieczeństwo użytkowania, łatwy dostęp do gniazdek czy też wytrzymały przewód to najważniejsze cechy, którymi powinien odznaczać się profesjonalny przedłużacz. Dostępny na rynku przedłużacz PowerCube Allocacoc w pełni spełnia te warunki - do tego dochodzi jego nowoczesny kształt oraz praktyczna, modułowa budowa.

           powercube extended przedlużacz        powercube usb przedłużacz

  Oferowane przez firmę Allocacoc sieciowe przedłużacze posiadają przewód o długości 1,5m oraz 3m. Wybrać można wersje z gniazdkami 230V bądź z portami USB.

  Tym co wyróżnia PowerCube Extended na tle innych przedłużaczy jest budowa – praktyczne kostki umożliwiają wzajemne łączenie się, co wyklucza problem braku wolnych gniazdek. Inna indywidualna cecha tego produktu to sposób montazu. Dzięki innowacyjnemu systemowi mocowania przedłużacz można doczepić w dogodnym miejscu, np. na ścianie bądź pod powierzchnią blatu.

  Firma Allocacoc w swojej ofercie posiada również nowoczesne listwy zasilające, rozgałęźniki PowerCube Original. Podobnie jak Extended posiadają modułową budowę, pozwalającą na dowolne konfiguracje urządzeń celem jak najlepszego wykorzystania miejs z gniazdkami.


               PowerCube zastosowania 

  Osoby zainteresowane nowoczesnymi przedłużaczami zaciekawi pewnie również inny produkt z oferty Allocacoc – PowerCube Extended Remote. Urządzenie to – oprócz zalet Extended, posiada specjalny przycisk, dzięki któremu możne je włączać i wyłączać poprzez nacisk reką lub.... nogą! (w zależności od miejsca montażu). A jeśli dla kogoś to za mało, to PowerCube oferuje jeszcze jedno rozwiązanie – obsługa przedłużacza za pomocą pilota!

                     powercube na pilot 

  Wszystkie proponowane produkty znaleźć oczywiście można na stronach Elektrotip.pl! Sprawdź!