INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Ramki Basic Neos w kolorach tęczy

Nie ma żadnych produktów

Wielobarwne ramki Basic Neos to propozycja dla wszystkich pragących nadać swojemu życiu więcej kolorów:)

Podkategorie

 • Ożywcze ramki Simon Basic Neos

  Jak sprawić, że zwykły wyłącznik bądź gniazdo elektryczne staną się nie tylko praktycznym, ale i dekoracyjnym elementem wystroju? Odpowiedź stanowią ramki z serii Simon Basic Neos!


  Ramki Simon Basic Neos - kolorowy zawrót głowy 

  Decydując się na wybór koloru osprzętu, przeważnie wybieramy te klasyczne propozycje: biały, beżowy, czasem może srebrny... Kontakt Simon zachęca nas jednak do odrobiny szaleństwa! Rubinowa ramka pojedyncza Simon Basic Neos na około łącznika światła na białej ścianie? Lawendowa ramka podwójna wokół gniazd zamontowanych na niebieskim tle? A może słoneczna ramka poczwórna zamontowana wokół przycisków na czerwonej tapecie? Możliwości są ogromne! Dzięki Basic Neos każde wnętrze zyska subtelny , acz wyrazisty detal wpływający na ogolny styl i charakter wnętrza.

  basic neos

  W zależności od indywidualnych gustów wybrać można ramki z kolekcji klasycznej, metalicznej, dekoracyjnej bądź tęczowej. Współpraca z modułami gniazd i włączników Kontakt Simon Basic Standard sprawia, że za pośrednictwem ramek Neos komponować można wszelkie niezbędne w każdym domu zasilania – od pojedynczych włączników światła, po wielokrotne systemy ramkowe do obsługi kilku urządzeń.

  Osoby zainteresowane odkrywaniem bogatej palety kolorów tych szczególnych ramek, zapraszamy na stronę naszego sklepu, gdzie oferujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach – kliknij

  ramki simon basic neos