INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Ramki ze szkła, kamienia i drewna

Nie ma żadnych produktów

Współcześnie producenci osprzętu elektroinstalacyjnego prześcigają się w różnych propozycjach, starając się wyjść naprzeciw oczekiwań każdego klienta. Nie inaczej jest w temacie ramek do gniazd i łączników – czasy klasycznych rozwiązań pod względem koloru, materiału wykonania czy kształtu minęły bezpowrotnie. Idealnym przykładem na to może być ramka szklana Ospel Sonata.

Ospel - ramki ze szkła 

Firma Ospel – czołowy producent osprzętu w Polsce, oprócz szerokiego wyboru ramek wykonanych z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, proponuje także oryginalne rozwiązania, jak wspomniania ramka.
W zależności o własnych upodobań wybrać można ramki o grubości 4mm (Sonata Light) bądź 6mm (Sonata Glass). Te czteromilimterowe posiadają dodatkową wewnętrzną – dyskretną, plastikową ramkę, przez co ich wygląd jest jeszcze bardziej wyjątkowy.
Ramki szklane dostępne są w kolorze białym, szarym lub czarnym, w wariantach od pojedynczej do poczwórnych. Pasują do wszystkich gniazd i łączników z serii Sonata.
Systemy ramkowe ze szkła znakomicie prezentować się będą w szczególności w nowoczesnych wnętrzach, zapewniając im oryginalny oraz elegancki dodatek.

ramki szklane

Jeśli szklana otoczka gniazd i łączników nie przypadła Ci do gustu, Ospel proponuje inne – również interesujące rozwiązanie: ramki drewniane oraz z kamienia! Te wykonane z naturalnych surowców produkty rewelacyjnie sprawdzą się nie tylko we wnętrzach klasycznych, ale także urządzonych zgodnie z najnowszymi trendami!

ramki sonata prestige

Z poszczególnymi propozycjami ramek Ospel Sonata zapoznać możesz się tutaj