INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Ozdobne dzwonki do drzwi

Nie ma żadnych produktów

Jaki dzwonek do drzwi wybrać? Postaw na oryginalne rozwiązania!

Podkategorie

 • DEKORACYJNY DZWONEK DO DRZWI


  Poszukując odpowiedzi na pytanie jaki dzwonek do drzwi wybrać warto nie skupiać się tylko na jego funkcjonalności. Oczywiście ważny jest sposób montażu dzwonka, jego zasilanie (dzwonki bezprzewodowe do drzwi na baterie lub przewodowe) bądź dostępne poziomy dźwięku. Trzeba jednak pamiętać o stronie estetycznej sygnalizatora – będzie on przecież witał naszych gości! Właściwie dobrany – pod kątem koloru, kształtu czy materiału wykonania, stanie się oryginalnym i stylowym elementem dekoracyjnym!

  Nowoczesny design dzwonków do drzwi

  Dzwonki zaprojektowane w nowoczesnym stylu stanowią obecnie najczęściej spotykane produkty. Wśród nich znajduje się wiele "nijakich" propozycji, lecz przy dokładniejszym poznaniu sytuacji znaleźć można naprawdę ciekawe rozwiązania.
  Przykładem tego może być szklany dzwonek gong Glasso, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pokrytego taflą hartowanego szkła oraz ozdobna nakładką. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnie urządzonych wnetrzach. Inną interesującą propozycją może być dzwonek bezprzewodowy bateryjny Orno – Funk DC. Ciekawy kształt, oryginalna kolorystyka i ogólny design sprawią, że produkt ten z pewnością pasować będzie do współczesnie zaaranżowanych pomieszczeń.

  dzwonki bezprzewodowe 

  Klasyczne propozycje

  Zwolennikom tradycyjnych rozwiązań, którzy preferują klasyczny styl mieszkań i domów, zaproponować możemy z kolei dzwonek marki Zamel gong Largo. Łączy on w sobie ponadczasową elegancję z aktualnymi trendami. Zaletą tego dzwonka jest dostępność w róznych kolorystykach.

  dzwonki_klasyczne 

  Dzwonki w stylu retro 

  Popularny ostatnimi czasy klimat vintage, gdzie mieszkania wypełnione są przedmiotami "z duszą", nawiązującymi swym designem do początku wieku XX (czy nawet wcześniej), również posiada swoich reprezentantów w świecie dzwonków. Na przykład dzwonek Mulino wykonany z drewna z mosiężnym dzwonkkiem na stylowej sprężynie czy też dzwonek retro firmy Zamel, bedący repliką dzwonka z 1920 roku.


  dzwonki_retro 

  Wszystkie wymienione powyżej dzwonki, jak i wiele innych znajdziesz na stronach naszego sklepu – sprawdź.