INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Tanie i skuteczne mini alarmy

Nie ma żadnych produktów

Nie musisz wydawać wielkich kwot, aby należycie zabezpieczyć swój dom, garaż czy też działkę. 

Podkategorie

 • TANI I SKUTECZNY MINI ALARM


  Zakup profesjonalnych systemów alarmowych wiąże się zwykle z większym wydatkiem, z którym nie zawsze jest nam po drodze. Na szczęście istnieją rozwiązania zdecydowanie tańsze, a dzięki którym niejeden nieproszony gość zostanie skutecznie odstraszony.

  Mini alarm bezprzewodowy na działkę, alarm do garażu blaszanego czy też bezprzewodowy sygnalizator wejść do sklepu bądź biura, to niektóre z rozwiązań wartych rozważenia.


  Szerokie zastosowanie mini alarmów

  I tak na przykład osoby pragnące zabezpieczyć swój ogródek działkowy skorzystać mogą z możliwości, jakie zapewnia alarm bezprzewodowy z powiadomieniem gsm. Dzięki niemu nawet nie będąc na miejscu, zostaniemy poinformowani poprzez SMS o wtargnięciu na naszą posesję, a wbudowana w urządzenie syrena skutecznie odstraszy intruza.

   

  Blaszany garaż, magazyn czy też komórka z narzędziami to obiekty w których znakomicie sprawdzi się z kolei bezprzewodowy czujnik ruchu z sygnalizacją dźwiękową. Zamontowany na suficie w momencie wykrycia ruchu w kontrolowanej strefie automatycznie włączy alarm. W zależności od wybranej wersji tego typu systemu alarmowego zdecydować się można na mini alarm na pilota czy też czujnik z powiadomieniami na pager (alarm szczególnie polecany dla wędkarzy).

  Często wybieranymi urządzeniami są także mini alarmy montowana przy oknach bądź drzwiach za pomocą przylepca. Niekontrolowane otwarcie sprawia, że włącza się sygnalizacja dźwiękowa.

   

  Szukając taniego, acz skutecznego zabezpieczenia warto jest także rozważyć wybór alarmu wstrząsowego. W chwili mocnego uderzenia czy też wypchnięcia okna lub drzwi włącza się głośna sygnalizacja dźwiękowa. Ten typu alarmu przede wszystkim polecany jest do sklepów oraz przyczep kempingowych.

  Powyżej przedstawiliśmy tylko kilka z możliwych rozwiązań alarmowych. Więcej informacji o konkretnych produktach znajdziesz tutaj.