INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Łącznik schodowy - do czego służy?

Nie ma żadnych produktów

Przekonaj się, jakie jest prawdziwe przeznaczenie łączników schodowych. 

Podkategorie

 • Łącznik schodowy - zastosowanie


  Łącznik schodowy
  dedykowany jest w głównej mierze do obsługi oświetlenia na klatkach schodowych. Podłączenie tego typu łącznika odbywać musi się zawsze parami. Dzięki temu, wchodząc np. do budynku będziemy mogli zapalić światło, a gdy znajdziemy się na naszym piętrze, za pośrednictwem drugiego z łączników schodowych zgasimy oświetlenie. Wybierając wyłącznik schodowy Ospel, Kontakt Simon, Legrand czy innej firmy, warto rozważyć zakup osprzętu z podświetleniem. 

  Łączniki schodowe nie tylko na schody

  Łączniki schodowe podwójne i pojedyncze sprawdzą się rewelacyjnie również w dłuższych i większych pomieszczeniach, np. w korytarzu czy na hali. Umożliwią wygodnę obsługę lamp - bez konieczności zbędnego chodzenia. Wyłączniki schodowe stosowane są również bardzo często w pomieszczeniach takich jak otwarta kuchnia. Pozwala to na włączenie/wyłączenie oświetlenie niezależnie od miejsca z którego wychodzimy bądź wychodzimy.


  Jeśli interesują Cię łączniki schodowe Kontakt Simon czy też chcesz przekonać się, jak bardzo za włączniki schodowe Ospel cena jest korzystna, poznaj naszą ofertę. 


  schodowy lacznik