INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Alarmy i czujniki

Jest 3 produktów.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu czy też obiektów firmy. W ofercie Elektrotip.pl znajdziesz bogaty wybór niezawodnych urządzeń, dzięki którym będziesz mógł spać spokojnie. Proponujemy nowoczesne mini alarmy, czujniki ruchu i zmierzchu, jak również profesjonalne czujniki gazu oraz dymu. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami. 

Podkategorie

 • Mini alarmy

  Elektrotip.pl oferuje mini alarmy i sygnalizatory wejścia, idealne do zabezpieczania domów, mieszkań, biur, garaży oraz innych obiektów. Przekonaj się, że naprawdę niewiele trzeba, aby zapewnić sobie oraz swoim bliskim należyte bezpieczeństwo i dyskretną ochronę. Znajdziesz u nas m.in. alarm bezprzewodowy z powiadomieniem GSM, czujniki z syreną na pilot czy też zestaw alarmów na baterie. 

 • Czujniki czadu oraz gazu

  Profesjonalny czujnik czadu (tlenku węgla) i dymu, jak również niezawodny czujnik gazu ziemnego to urządzenia niezbędne w pomieszczeniach, gdzie istnieje ryzyko pojawienia się nieszczelności bądź wycieku. Dzięki sygnalizacji alarmowej optycznej i dźwiękowej, w każdej sytuacji zapewnią bezpieczeństwo. Czujniki cechuje wysoka jakość oraz trwałość.

 • Czujniki ruchu

  Czujniki ruchu zewnętrzne oraz do zastosowań wewnątrz budynków w szerokim wyborze modeli. W ofercie m.in. czujniki ruchu na podczerwień oraz czujniki mikrofalowe. W zależności od miejsca montażu wybrać można czujniki sufitowe, naścienne, podtynkowe bądź bezprzewodowe czujniki ruchu do gniazdka 230V. Bogaty asortyment urządzeń cenionych i sprawdzonych producentów z którymi współpracujemy od lat sprawia, że decydując się na czujniki z naszego sklepu, otrzymasz produkt wysokiej jakości w korzystnej cenie.

 • Czujniki zmierzchu


  Czujniki zmierzchowe zapewniają automatyczne sterowanie oświetleniem w zależności od natężenia światła naturalnego. W ofercie m.in. czujniki z sondą zewnętrzną oraz na szynę DIN. Przekonaj się, jak dobrze działający czujnik zmierzchu wpłynie na oszczędne oświetlenie posesji, ogrodu, podjazdu itp.

 • Atrapy kamer


  Atrapy kamer monitoringu
  przypominające wyglądem prawdziwe kamery stanowią skuteczny straszak wobec intruzów. Montowane w widocznym miejscu bedą stały na straży bezpieczeństwa, realistycznie symulując systemy monitorowania.