INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Ospel

Nie ma żadnych produktów

Cieszące się dużą popularnością włączniki i gniazda elektryczne OSPEL dedykowane są zwolennikom klasycznych, jak i nowoczesnych rozwiązań. Zróżnicowany kształt, bogata kolorystyka, znakomita jakość wykonania, a do tego przystępna cena – to niewątpliwe zalety kolekcji Ospela (As, Karo, Impresja, Sonata). W ofercie oprócz tradycyjnych wyłączników schodowych, gniazdek elektrycznych czy przycisków żaluzjowych, szeroki wybór systemów ramkowych (m.in. ramka szklana, drewniana bądź z kamienia) oraz produktów typu ściemniacze.  

Poczytaj więcej informacji na temat „Ospel jaka seria?”.

Podkategorie

 • Ospel Impresja

  Ospel Impresję cechuje prosty, acz elegancki styl. W ofercie estetyczne oraz funkcjonalne łączniki, szeroki wybór gniaz, ramki oraz produkty elektroniczne (np. ściemniacze). Impresja dostępna jest w kolorystyce: biała, ecru, srebrna, tytan oraz złota i antracyt


  ospel impresja klinij

  Mechanizmy i ramki dostępne są w kolorach:    

  ospel impresja kolory

 • Ospel As

  Ospel As to bardzo często wybierana seria osprzętu odznaczająca się konkurencyjną ceną, przyjazną estetyką oraz praktycznością. W ofercie wyłączniki (m.in. pojedyncze, podwójne, schodowe) - także z podświetleniem, gniazda (wtyczkowe, antenowe, telefoniczne, komputerowe, głośnikowe) oraz ramki. Moduły Ospel As dostępne są w kolorach białym i ecru.    

  O łącznikach i gniazdkach Ospel As poczytaj na naszym blogu.  

  ospel as kliknij

  Dostępne kolory mechanizmów i ramek:

  ospel as kolory 

 • Ospel Karo

  Nowoczesny design oraz funkcjonalność to główne zalety Ospel Karo. Proponujemy gniazda i łączniki o szerokim zastosowaniu, w ofercie także ramki i produkty typu ściemniacz. Osprzęt Karo sklep Elektrotip.pl oferuje w kolorach: biały, czekoladowy metalik, perłowy ecru oraz perłowy srebrny

  ospel karo seria

  Proponowane kolory mechanizmów oraz ramek:

  ospel karo kolory 

 • Ospel Sonata

  Ospel Sonata to rozbudowana seria, na którą składa się osprzęt o ciekawym designie i kolorystyce (biały, ecrusrebro mat, szampański złoty oraz czekoladowy i czarny metalik). Szczególne miejsce zajmują ramki szklane, drewniane, z kamienia oraz aluminium (poczytaj o Sonata Prestige). Cena za produkty z tej kolekcji jest niezwykle konkurencyjna - zapraszamy do zapoznania się z łącznikami i gniazdami Sonata!

  ospel sonata laczniki i gniazda zobacz

  Dostępne kolory mechanizmów i ramek:                             Dostępne kolory ramek serii Prestige:

  sonata ospel kolory                  sonata prestige ramki kolory

 • Ospel Sonata Stal Inox

  Sonata Stal Inox to wysokiej jakości osprzęt wykonany ze stali szczotkowanej. Gniazda, łączniki oraz ramki z tej serii wyróżnia subtelna, prosta forma, która doskonale sprawdzi się w szczególności w nowoczesnych obiektach. Włączniki oferowane są z podświetleniem, co jeszcze bardziej podkreśla ich oryginalny styl. 

  sonata stal inox