INFOLINIA:
0 801 014 143
531 799 150
32 441 61 85

Napewno chcesz się wylogować?

Wyloguj się

Kategorie

Infolinia: 

  

531 799 150

Przewody

Nie ma żadnych produktów

Przewody instalacyjne, mieszkaniowe oraz telefoniczno/alarmowe dostępne w różnych wariantach - możliwość zakupu na metry. W ofercie także przedłużacze, rozgałęźniki (PowerCube) i wtyczki - do stosowania także w pomieszczeniach wilgotnych.  

Podkategorie

 • Przewody instalacyjne


  W ofercie przewody instalacyjne YDYp do do montażu na stałe w urządzeniach elektroenergetycznych, instalacjach domowych oraz przemysłowych. Proponujemt także przewody LGY do montowania wewnątrz urządzeń, opraw oświetleniowych oraz w rurach instalacyjnych bądź innych osłonach. Przewody dostępne w różnej szerokości - w krążkach 100m lub na metry. 

 • Przewody Mieszkaniowe


  Płaskie przewody OMYp do podłączenia zasilania sprzętów RTV i AGD, jak też w wielu sytuacjach związanych z zasilaniem domowych urządzeń małej mocy (np. kinkiety, lampki nocne, oświetlenie schodowe, ładowarki, elektronarzędzia). Przewody oferowane po 100m lub na metry. 

 • Przewody telefoniczne i alarmowe


  Proponujemy przewody telekomunikacyjne YTKSY oraz przewody YTDY do instalacji alarmowych i domofonowych. Dostępne są  w krążkach 100m bądź na metry. 

 • Przedłużacze


  Niezawodne, wysokiej jakości przedłużacze, odznaczające się nowoczesnym designem. W ofercie przedłużacze z gniazdami 230V oraz USB. Specjalną część oferty stanowi seria przedłużaczy modułowych oraz rozgałęźników PowerCube. 

 • Wtyczki i gniazda


  Gumowe wtyczki i gniazda, płaskie wtyczki do gniazdek, gniazda z USB...